Loading...

 

با آرایـــــــــکالا

همیشه خوشرنگ،

همیشه خــــوشبو

سلامت، مراقبت از مو و پوست

بازدید: 2236

سلامت، مراقبت از مو و پوست: در این دسته مقالات سعی شده است تا علاوه بر آشنایی دادن به شانه های الکتریکی، شما را با روش ها و دستگاه های موزدایی، موزدای دایمی و رفع دایمی موهای زاید چون دستگاه های موزدای خانگی و روش های مبتنی بر این دسته مقوله ها از جمله آی پی ال (IPL) و لیزر، تفاوت ها، مزایا و معایب آشنا کنیم. همچنین روش ها و دستگاه های مفید جهت ترمیم، حفظ و مراقبت از پوست، رفع نشانه های زاید روی پوست، برطرف کردن آثار جوش، لک و کک ومک به جهت نگاهداری همیشگی شادابی پوست نیز بررسی و معرفی شده اند.

 

 


 

 • برس های برقی، برتری ها و کاستی ها

  برس های برقی، برتری ها و کاستی ها

  بنا به تقاضاهای مکرر عزیزان در خصوص بیان تفاوت برس های برقی، این مقاله به جهت بررسی و مقایسه بین برندهای گوناگون شانه ها و برس های برقی نوشته شده است.

  ادامه...
 • آموزش پیچاندن و فردار کردن مو

  آموزش پیچاندن و فردار کردن مو

  پیرایش موها و انتخاب یک سبک و روش جدید شاید گاهی به دغدغه های زنان تبدیل شود. از اینرو روش هایی برای آموزش آرایش و پیرایش مو برای شما در نظر گرفته شده است که امیدواریم مفید و کارآمد باشد.

  ادامه...
 • برس های برقی و روش استفاده بخش 2

  برس های برقی و روش استفاده بخش 2

  صاف کردن موهای مجعد و پیچ خورده دردسر بزرگی است. وقتی موهای شما تاب دارد، مجعد است و یا فر خورده است حتما مانند ما به دنبال راه ساده تری برای صاف کردن موهای خود بدون آسیب رساندن به آن هستید.

  ادامه...
 • برس های برقی و روش استفاده بخش نخست

  برس های برقی و روش استفاده بخش نخست

  برس های برقی به تازگی وارد بازار شده اند و بیشتر ما با آنها نا آشنا هستیم. در این مقاله سعی شده است تا مزایا و معایب آنها را در مقایسه با دیگر محصولات مشابه بررسی کنیم.

  ادامه...
 • تاریخچه آی پی ال (IPL)، تاثیرات و روش ها

  تاریخچه آی پی ال (IPL)، تاثیرات و روش ها

  به جهت روشن تر شدن چگونگی تاثیرپذیری پوست و مو تحت تابش روش های مختلف موزدایی با دستگاه های خانگی که به تازگی رواج بسیاری داشته اند، تاریخچه، تاثیرات درمانی و موزدایی به روش تابش نور فشرده و یا آی.پی.ال (IPL) در مقاله زیر آورده شده اند.

  ادامه...
 • تفاوت روش های IPL و لیزر در موزدایی

  تفاوت روش های IPL و لیزر در موزدایی

  شاید شما هم نام دستگاه های موزدای دایمی خانگی IPL را شنیده باشید و تفاوت آن را با دستگاه های لیزری که جهت رفع همیشگی موهای زاید در لابراتورها و کلینیک های زیبایی استفاده می شوند، ندانید. در این مقاله با این دو روش آشناتر می شوید.

  ادامه...

دسته بندی های ویژه

انتخاب عطر بر اساس جنسیت

زنانه

مردانه

زنانه-مردانه


انتخاب عطر بر اساس گروه بویایی

معطر (Aromatic)

چیپره (Chypre)

مرکبات (Citrus)

گُلدار (Floral)

چرمی (Leather)

شرقی (Oriental)

چوبی (Woody)


انتخاب عطر بر اساس قیمت

عطر های ارزان

سبد خرید شما

سبد خالی است

شانه برقی اکسس

آمار

 • تعداد کالا: 453
 • بازدید امروز: 563
 • بازدید دیروز: 3198
 • بازدید کل: 5772691