Loading...

 

با آرایـــــــــکالا

همیشه خوشرنگ،

همیشه خــــوشبو

برس های برقی و روش استفاده بخش 2

برس های برقی و روش استفاده بخش 2

صاف کردن موهای مجعد و پیچ خورده دردسر بزرگی است. وقتی موهای شما تاب دارد، مجعد است و یا فر خورده است حتما مانند ما به دنبال راه ساده تری برای صاف کردن موهای خود بدون آسیب رساندن به آن هستید.

 

این مقاله بر پایه نظرات کاربران ومتخصصان تهیه شده و محتوی نظرات شخصی ایشان است. امیدواریم این تجربیات شما را در استفاده از این دستگاه یاری کند.

 

حتما برای شما نیز پیش آمده که در زمان کمی می خواهید موهای خود را صاف کنید، و می دانید که این کار زمان بر است و نهایتا دیر به مقصد می رسید. برای صاف کردن ساده، بی دردسر و ایمن موهایتان، ما برس برقی را به شما معرفی می کنیم. وسیله تازه ای که به محض ارایه در دنیا درخشید. این برس با تکنولوژی بسیار تازه خود و با استفاده از دندانه های گرم خود، صاف کردن موهایتان را به سادگی برس کشیدن روزانه آنها می کند.

گام نخست:اگر عجله دارید و موهایتان خشک نیستند با سشوار آنها خشک کنید (فقط خشک کنید، همین). از تمیز بودن موهایتان اطمینان حاصل کنید. این نکته که روش خشک کردن یا دمایی که برای خشک کردن موهایتان استفاده می کنید اصلا مهم نیست، را تکرار می کنم. برای اطمینان از عملکرد صحیح موهایتان باید از ریشه تا نوک کاملا خشک شوند. این نکته را سرسری نگیرید.

در صورتی که از خواب برمی خیزید و می خواهید موهای خود را صاف کنید. بهتر است پیش از استقاده از برس برقی ابتدا یک بار موهای خود را با برس معمولی شانه کنید تا گره های آن باز شود. اگر موهایتان ژولیده و در هم است، صاف کردن آن با برس معمولی از کشیده و کنده شدن آن هنگام کار با برس برقی جلوگیری می کند.

گام دوم:شانه را روشن کنید. در هر مدلی بسته به قابلیت ها و امکانات پس از گرم شدن دستگاه نشانگری فعال می شود که نشاندهنده گرن شدن آن است. دمای تقریبی برای صاف کردن مو را بهتر است از 180 درجه سانتیگراد بالاتر نبرید. این فرآیند در دستگاه های مختلف متفاوت است اما به طور کلی حدود 1 دقیقه طول می کشد.

گام سوم:اگر موهایتان مواج و نازک است. شانه کردن موهایتان را چون برس کشیدن معمولی و همیشگی انجام دهید و اگر موهایی ضخیم دارید، بهتر است اول موهایتان را دسته دسته کنید. بنا به تجربه راحت تر است یک دسته رو به بالا و دسته دیگر رو به پایین باشد. دسته موی خود را از انتها با یک دست بگیرید و از ریشه به سمت نوک مو شانه بزنید تا به انتهای دسته برسید، در این هنگام موها را به سمت بالا بکشید و شانه کشیدن آن دسته را تمام کنید. بهتر است برای هر دسته مو یک بار از روی مو و یک بار از زیر مو این کار را تکرار کنید. هر چند که این روش دستورالعمل رسمی نیست اما بنا به تجربه برای این نوع مو بهتر و ساده تر است. این عمل را از رو و زیر دسته مو انجام دهید و سپس به سراغ دسته بعدی بروید.

چند دقیقه بعد تمام سر شانه شده و موهایتان صاف می شود.

 

 


 

نظرات

  برس ها و شانه های برقی 2

  دسته بندی های ویژه

  انتخاب عطر بر اساس جنسیت

  زنانه

  مردانه

  زنانه-مردانه


  انتخاب عطر بر اساس گروه بویایی

  معطر (Aromatic)

  چیپره (Chypre)

  مرکبات (Citrus)

  گُلدار (Floral)

  چرمی (Leather)

  شرقی (Oriental)

  چوبی (Woody)


  انتخاب عطر بر اساس قیمت

  عطر های ارزان

  سبد خرید شما

  سبد خالی است

  شانه برقی اکسس

  آمار

  • تعداد کالا: 453
  • بازدید امروز: 2573
  • بازدید دیروز: 3189
  • بازدید کل: 5688413