Loading...

 

با آرایـــــــــکالا

همیشه خوشرنگ،

همیشه خــــوشبو

Etienne Aigner (اتان ایگنر)

بازدید: 466

کشور صاحب یرند: (فرانسه) France
فعالیت اصلی شرکت: Accessories
سایت برند: link
شرکت مادر: (دیزاینر پافیومز) Designer Parfums

 
"اتان ایگنر" یک سالن لوکس برای لوازم و اکسسوری در مونیخ آلمان است که به وسیله "اتان ایگنر (Etienne Aigner)" در سال 1949 تاسیس شد. این برند در سرتاسر دنیا به خاطر کیفیت و کاردست انجام شده روی کیف ها، کیف پول و ملزومات اش و همچنین امضای قرمز پررنگ چرمی اش که "چیانتی (chianti)" -نوعی شراب قرمز- را به ذهن متبادر می کند شناخته شده است. اتان ایگنر در سال 1904 در مجارستان متولد شدو حرفه اش را با صحافی کتاب در پاریس شروع کرد. مهارت اش در کار با چرم زبانزد شد و او را از صحافی به ساخت کیف و کمربند برای طراحان نامداری چون کریستین دیور کشاند. ایگنر در سفری که به طور اتفاقی به نیویورک در سال 1949 داشت شروع به ارایه پیشنهاد برای لوازم دست ساز چرمی ساخت خود در اطراف آپارتمانش کرد. محصولاتی که به رنگ قرمز تیره ساخته شده بودند و تمام آنچیزی بودند که او می توانست در آن زمان ارایه دهد. این رنگ قرمز بی مانند بود که بعدها با درآمیختن با حرف "A" تبدیل به لوگو او شد. در سال 1959 ایگنر نخستین نمایش خود را در خیابان 5ام نیویورک به راه انداخت و نوآوری اش در ترکیب چرم با دیگر نوع منسوجات بود که کیف های دستی اش را به بیشترین مدی که زنان در ذهه 50 ترجیح می دادند تبدیل کرد و به زودی او پیشنهادهای بسیاری از سراسر دنیا دریافت کرد.
لوگو برند که یک حرف "A" است به شکل نعل اسب طراحی شده است و منعکس کننده جریان جابک سوار تم های این مجموعه است. در سال 1965 آیگنر مجوز فعالیت بازرگانی در آلمان را دریافت کرد و تجارت جهانی آیگنر و "هاینر اچ رانکل (Heiner H. Rankl)" با نیروی بسیار به پیش شتافت. در دهه های 1970 و 1980 اتان آیگنر به ترویج محصولاتی چون دستمال گردن های ابریشم، پوشاک زنانه و مردانه، ساعت، جواهرات و عطر روی آورد. او در سال 2000 در سن 95 سالگی درگذشت و شرکت همچنان به ارایه کیف و مصنوعات چرمی اش در سطح جهانی ادامه می دهد. امروزه تولیدات آیگنر در 49 کشور قابل دسترسی هستند و بیش از 438 فروشگاه دارد.
نخستین عطرهای مردانه آیگنر در سال 1975 ارایه شدند. بسیاری از عطرهای ایگنر الهامی چرمینه هم در بسته بندی، نام و رایحه دارند. این شرکت در سال 2011 به سوی عطرهای تازه رفت و در این راه از شرکت اسپانیایی "پوگ (Puig)" همیاری جست. عطرسازان آن عبارتند از "پیر وارگنی (Pierre Wargnye)" و "روزندو ماتیو (Rosendo Mateu)".
 
 

دسته بندی های ویژه

انتخاب عطر بر اساس جنسیت

زنانه

مردانه

زنانه-مردانه


انتخاب عطر بر اساس گروه بویایی

معطر (Aromatic)

چیپره (Chypre)

مرکبات (Citrus)

گُلدار (Floral)

چرمی (Leather)

شرقی (Oriental)

چوبی (Woody)


انتخاب عطر بر اساس قیمت

عطر های ارزان

سبد خرید شما

سبد خالی است

شانه برقی اکسس

آمار

  • تعداد کالا: 453
  • بازدید امروز: 3724
  • بازدید دیروز: 6967
  • بازدید کل: 5696531