Loading...

 

با آرایـــــــــکالا

همیشه خوشرنگ،

همیشه خــــوشبو

Jessica Simpson (جسیکا سیمپسون)

بازدید: 423

کشور صاحب برند: (ایالات متحده آمریکا) United States
فعالیت اصلی برند: (هنرمند) Celebrity
این برند متعلق به یک هنرمند است
شرکت مادر: (پارلاکس) Parlux

 

"جسیکا سیمپسون (Jessica Simpson)" ستاره نمایش های تلویزیونی، هنرپیشه، منتقد مد و خواننده پاپ نامدار آمریکایی است. او در سال 1980 در تگزاس به دنیا آمد و موفقیت نخستین خود را در "(gospel circuit)" به دست آورد اما موفقیت نهایی او به عنوان یک خواننده پاپ در خلال سال های آخر دهه 90 که پاپ جوانان بسیار طرفدار داشت، به دست آمد. آلبوم پاپ او به نام "بوسه های شیرین (Sweet Kisses)" بیش از 2 میلیون نسخه تنها در آمریکا فروخت و سیمپسون با گروه "98 درجه (98 degrees)" بر خورد و در آنجا بود که با رهمسر آینده اش که یکی از اعضا این گروه به نام "نیک لاچی (Nick Lachey)" بود، آشنا شد. لیچی هنرمند همراه و ستاره او در مجموعه تلویزیونی "نیولایو ایدز (Newlyweds)" شد، مجموعه ای که نخستین سال زندگی مشترک آنها به صورت مستند نمایش می داد. دومین آلبوم های بعدی سیمپسون به نام های "مقاومت ناپذیر (Irresisitble)" و "زیر پوست (In This Skin)" به ترتیب او را به جایگاه طلایی و پلاتینیومی در این حرفه رساندند. او آلبومی پرفروش در کریسمس 2004 بیرون داد و همزمان نیز در نخستین فیلمش به ایفای نقش پرداخت. فیلمی به نام "دوک های خطر (The Dukes of Hazzard)" که زندگی "دیزی دوک (Daisy Duke)" را به نمایش می گذارد و ترانه فیلم نیز توسط سیمپسون اجرا شده بود.

آلبوم بعدی سیمپسون به نام "رابطه ای عمومی (A Public Affair)" فروشی طلایی داشت و آلبوم سال 2008 او به نام "می دانستی (Do you Know)" بازگشت سیمپسون به ریشه های تگزاسی اش با  اجرایی به سبک کانتری بود. این آلبوم برترین آلبوم جسیکا شد و پس از آن با بازی در مجموعه تلویزیونی نمایش ریلیتی اش (reality) به نام "هزینه زیبایی (The Price of Beauty)" و پس از آن "ستاره مد (Fashion Star)" به تلویزیون بازگشت.

در کنار این فعالیت ها "سیمپسون (Simpson)" به تولید مجموعه های مد نیز توجه ویژه ای داشت و از اینرو به تولید پوشاک، کیف دستی و کفش پرداخت ک ه مبدل به یکی از موفقیت آمیزترین حرفه های او تا به امروز شد. او در سال 2004 به بازار عطرسازی با شراکت با "رندی شیندر (Randi Shinder)"، موسس شرکت "کلین لاین (Clean line)" برای تاسیس خط تولید برق لب، عطر و لوازم آرایش به نام "دیزت بیوتی (Dessert Beauty)" و بازار هدف این برند جوانان بودند شد.

عطرهای سیمپسون از سال 2008 با همکاری "عطرسازی پارلوکس (Parlux fragrances)" تولید می شوند که عطرهای جدیدی چون "فنسی (Fancy)" را ارایه داده است که بسیار موفق بوده اند.

 

 


 

دسته بندی های ویژه

انتخاب عطر بر اساس جنسیت

زنانه

مردانه

زنانه-مردانه


انتخاب عطر بر اساس گروه بویایی

معطر (Aromatic)

چیپره (Chypre)

مرکبات (Citrus)

گُلدار (Floral)

چرمی (Leather)

شرقی (Oriental)

چوبی (Woody)


انتخاب عطر بر اساس قیمت

عطر های ارزان

سبد خرید شما

سبد خالی است

شانه برقی اکسس

آمار

  • تعداد کالا: 453
  • بازدید امروز: 1623
  • بازدید دیروز: 2471
  • بازدید کل: 5760726