Loading...

 

با آرایـــــــــکالا

همیشه خوشرنگ،

همیشه خــــوشبو

قوانین و راهنمای کاربران

تضمین عودت کالا در "آرایکالا" چیست؟

 

برای حمایت از مشتریان، "آرایکالا" شرایطی را اتخاذ کرده است که خریدار بتواند حداکثر پس از گذشت 3 تا 10 (بسته به نوع کالا و مندرج در جدول توضیحات کالا با عنوان "تضمین عودت") روز از ارسال یا تحویل سفارش خود در صورتی که به هر دلیل از درج سفارش و خرید پشیمان شد، کالای خریداری شده را به "آرایکالا" بازگردانده و وجه خود را مسترد نماید.

 

عضویت و تخفیفات "آرایکالا"

 با عضو شدن در سایت ما می توانید از امکانات منحصر به فرد آن استفاده کنيد.

 با مراجعه به سایت و انتخاب گزینه "ورود" از منوی بالای صفحه اصلی وارد صفحه اعضا می شوید و سپس با انتخاب گزینه "عضویت در سایت" می توانید مراحل ثبت نام خود را تکمیل فرمایید. توجه داشته باشید که حتما گزینه هایی که عبارت "ضروری" را دارند پر کنید و پس از تکمیل مراحل ثبت نام با انتخاب "تکمیل ثبت نام" مراحل را کامل کنید تا به عضویت ما در بیایید.

 

راهنمای درج سفارش و خرید آنلاین از "آرایکالا"

 شما می توانید برای خرید محصولاتی که در سایت به نمایش درآمده اند سفارش گذاری کنید. امکان بررسی سفارش شما پیش از پرداخت و یا نهایی شدن سفارش وجود دارد. مراحل ثبت یک سفارش در زیر آورده شده است.

 - توجه داشته باشید که این به نامه تنها پیش فاکتور است و به معنای قبول سفارش شما نیست. سفارش شما شامل یک پیشنهاد خرید به "آرایکالا" است و همه سفارشات پس از پذیرش از طرف "آرایکالا" تایید خواهند شد.

- مراحل تایید پس از بررسی موجودی انبار نهایی می شود.

 

قوانین جاری "آرایکالا"
پیشنهاد می شود که پیش از درج سفارشات و پیوستن به ما قوانین "آرایکالا" را مطالعه فرمایید. این قوانین نحوه ارتباط بین ما و مشتریان را تبیین می نمایند و از قوانین جاری کشور در خصوص تجارت الکترونیک استخراج شده اند.

 

 


 

نظرات

  دسته بندی های ویژه

  انتخاب عطر بر اساس جنسیت

  زنانه

  مردانه

  زنانه-مردانه


  انتخاب عطر بر اساس گروه بویایی

  معطر (Aromatic)

  چیپره (Chypre)

  مرکبات (Citrus)

  گُلدار (Floral)

  چرمی (Leather)

  شرقی (Oriental)

  چوبی (Woody)


  انتخاب عطر بر اساس قیمت

  عطر های ارزان

  سبد خرید شما

  سبد خالی است

  شانه برقی اکسس

  آمار

  • تعداد کالا: 453
  • بازدید امروز: 3006
  • بازدید دیروز: 1839
  • بازدید کل: 5771936