Loading...

 

با آرایـــــــــکالا

همیشه خوشرنگ،

همیشه خــــوشبو

قوانین

قوانین جاری "آرایکالا"
پیشنهاد می شود که پیش از درج سفارشات و پیوستن به ما قوانین "آرایکالا" را مطالعه فرمایید. این قوانین نحوه ارتباط بین ما و مشتریان را تبیین می نمایند و از قوانین جاری کشور در خصوص تجارت الکترونیک استخراج شده اند.

فروشگاه اینترنتی "آرایکالا"
فروشگاه اینترنتی "آرایکالا" طبق قوانین کشور در سال 1394 به منظور فروش کالاهای آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن گشوده شد.
 
چگونگی درج سفارش در "آرایکالا"
شما می توانید برای خرید محصولاتی که در سایت به نمایش درآمده اند سفارش گذاری کنید. امکان بررسی سفارش شما پیش از پرداخت و یا نهایی شدن سفارش وجود دارد. مراحل ثبت یک سفارش در "راهنمای درج سفارش و خرید" آورده شده است.

- پس از نهایی شدن سفارش، شما از طرف "آرایکالا" ایمیلی به منظور تایید سفارش خود دریافت خواهید کرد. این ایمیل از نشانی sales@araykala.com و یا sales@araykala.ir ارسال خواهد شد و هر نشانی دیگری نامعتبر است. این نامه دریافت سفارش شما را با جزییات آن شامل شماره سفارش، کالا یا کالاهای سفارش داده شده، قیمت نهایی سفارش، نحوه ارسال سفارش طبق درخواست شما و نحوه تسویه حساب طبق درخواست شما را تایید می نماید.

- توجه داشته باشید که این به نامه تنها پیش فاکتور است و به معنای قبول سفارش شما نیست. سفارش شما شامل یک پیشنهاد خرید به "آرایکالا" است و همه سفارشات پس از پذیرش از طرف "آرایکالا" تایید خواهند شد. مراحل تایید پس از بررسی موجودی انبار نهایی می شود.
- در صورتی که تمام کالاهای سفارش داده شده موجود نباشند و یا تولید آنها خاتمه یافته شده باشند، از طریق ایمیل یا تماس تلفنی به شما اطلاع داده خواهد شد و شما می توانید نسبت به جایگزین کردن آن کالا با کالای دیگر، درخواست ابطال سفارش و در صورت پرداخت، درخواست استرداد وجه بفرمایید. در صورت صدور درخواست استرداد وجه، وجه پرداختی شما بلافاصله به شماره کارت اعلام شده از سوی شما بازگردانده خواهد شد.
- در صورتی که بخشی از کالاهای سفارش داده شده موجود نباشد و یا تولید آن متوقف شده باشد، آن کالا از درخواست شما کسر و فاکتور نهایی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد. در آن صورت می توانید کالای دیگری جایگزین و یا نسبت به ابطال کالای ناموجود و درخواست استرداد وجه آن بخش اقدام فرمایید. در صورت صدور درخواست استرداد وجه، وجه پرداختی شما بلافاصله به شماره کارت اعلام شده از سوی شما بازگردانده خواهد شد.
- همچنین "آرایکالا" ممکن است به هر دلیل سفارش شما را قبول نکند و در این صورت مسوولیتی در قبال شما یا هر فرد دیگری در این رابطه ندارد. در صورت رد درخواست و زمانی که وجهی پرداخت شده باشد، وجه پرداختی شما بلافاصله به شماره کارت اعلام شده از سوی شما بازگردانده خواهد شد.


قیمت کالاهای "آرایکالا"
- قیمت هر محصول چیزی است که در زمان ثبت سفارش در سایت رسمی "آرایکالا" آمده است.
- به ندرت ممکن است که قیمت درج شده برای یک کالا به اشتباه ثبت شده باشد، در چنین موردی، حتما شما را از قیمت صحیح آگاه و در صورت اخذ تاییده شما، پیش فاکتور اصلاح شده را ارسال خواهیم کرد.
- قیمت های درج شده در سایت رسمی "آرایکالا" شامل کلیه هزینه ها به جز هزینه های تحویل هستند که پس از انتخاب روش تحویل از طرف شما به هزینه کل اضافه می شوند. در صورتی که از اعضای ویژه باشید و یا تخفیفاتی از جمله تخفیف "ارسال رایگان" شامل سفارش شما شود، این تخفیف در پیش فاکتور نهایی و تایید شده "آرایکالا" درج و مبلغ قابل پرداخت اصلاح خواهد شد.
- ممکن است قیمت محصولات "آرایکالا" در هر زمانی تغییر کند. توجه داشته باشید که این تغییرات احتمالی شامل سفارشاتی که تاییدیه آنها پیشتر ارسال شده است، نمی شوند.
- از آنجایی که "آرایکالا"  تعداد زیادی از محصولات را در مجموعه خود دارد، امکان درج اشتباه قیمت نیز دور از ذهن نیست و البته که در صورت آگاه شدن از این دسته اشتباهات سهوی به سرعت نسبت به اصلاح آن اقدام خواهد شد. اما توجه داشته باشید که اگر قیمت درج شده کالایی اشتباه باشد حتما پیش از ارسال آن با شما تماس گرفته و شما را از این موضوع آگاه می کنیم. در این صورت شما مختار به قبول قیمت نهایی و یا درخواست ابطال سفارش و عودت وجه در صورت واریز کردن آن هستید. وجه پرداختی شما بلافاصله به شماره کارت اعلام شده از سوی شما بازگردانده خواهد شد.

 
پرداخت وجه سفارش به "آرایکالا"
- "آرایکالا" این امکان را به شما می دهد که برای درج سفارشات خود در داخل تهران، وجه سفارش را هرگونه که تمایل دارید (به صورت آنلاین و یا پس از تحویل کالا) پرداخت نمایید. توجه بفرمایید که در صورت انتخاب گزینه "مبلغ سفارش را پس از دریافت درب منزل به مامور پست پرداخت می کنم"، تمام وجه کالا می بایست نقدا و یا با تحویل فیش واریزی به حساب اعلام شده و تایید شده "آرایکالا" به مبلغ درج شده در فاکتور به تحویل دهنده سفارش، ارایه و یا پرداخت گردد. در صورت درج سفارشاتی به نشانی دیگر شهرها (به جز تهران)، پیش از ارسال سفارش، می بایست کل مبلغ سفارش تسویه گردد.

 
تحویل سفارش توسط "آرایکالا"
- "آرایکالا" کل سفارش نهایی و تایید شده شما را به همان روش ارسالی (پیک در داخل تهران، پست سفارشی و ...) که خود شما در زمان انجام سفارش انتخاب کردیده اید، ارسال می کند.
- "آرایکالا" تمام محصولات موجود در سفارش شما را یکجا ارسال خواهد کرد (مگر بنا به دلایلی چون عدم موجودی کالا در آن زمان که پیشتر به اطلاع شما خواهد رسید و از سوی شما تایید خواهد شد). "آرایکالا" مستقیما کالاها را به نشانی درج شده در سفارش که توسط شما مشخص شده است ارسال خواهد کرد. از اینرو نشانی و  اطلاعات تحویل را با جزئیاتی که در شناسه خود وارد کرده اید به دقت بررسی کنید.
- "آرایکالا" از ارسال کالاهای یک سفارش به نشانی های مختلف معذور است. در صورتی که می خواهید چند نشانی مختلف را جهت تحویل سفارشات خود درج کنید، حتما آنها را طی چند سفارش جداگانه درج و برای هر نشانی شماره سفارش جداگانه دریافت کنید. توجه بفرمایید که کالاهای سفارش داده شده پس از تحویل می بایست توسط تحویل گیرنده رسید شوند تا تحویل سفارش در سامانه "آرایکالا" نهایی شود. این رسید همچنین به منزله دریافت وجه کالا برای آن دسته از سفارشاتی است که سفارش دهنده علاقه مند به پرداخت وجه سفارش در محل و هنگام تحویل کالاست.


بازپرداخت، تضمین عودت و رد سفارشات "آرایکالا"

برای حمایت از مشتریان، "آرایکالا" شرایطی را اتخاذ کرده است که خریدار بتواند حداکثر پس از گذشت 3 تا 10 (بسته به نوع کالا و مندرج در جدول توضیحات کالا با عنوان "تضمین عودت") روز از ارسال یا تحویل سفارش خود در صورتی که به هر دلیل از درج سفارش و خرید پشیمان شد، کالای خریداری شده را به "آرایکالا" بازگردانده و وجه خود را مسترد نماید. در این صورت شرایط زیر اعمال خواهد شد:

- بدیهی است که هزینه اراسال این قبیل سفارشات به دفتر "آرایکالا" تماما بر عهده خریدار است.

 - این دسته از کالاها می بایست به همان صورتی که از "آرایکالا" خارج شده و به دست شما رسیده است، به "آرایکالا" عودت داده شوند. (در صورت درج پلمپ آرایکالا روی کالاها، این پلمپ می بایست دست نخورده و مخدوش نشده باشد تا شرایط لازم را احراز نماید).

- این دسته از کالاها و سفارشات می بایست در خلال 3 تا 10 (این مدت بسته به نوع کالا متفاوت بوده و در جدول هر کالا قید شده است، در صورت عدم درج در جدول، این مدت 3 روز است) روز بعد از تحویل به شما به "آرایکالا" بازگردانده شوند. تا زمان بازگشت این کالاها، شما مالک آنها هستید و باید از آنها مراقبت کنید.

- این کالاها هرگز نباید استفاده شوند و می بایست در بسته بندی های اولیه خود بدون باز شدن پلمپ اصلی کالا قرار داشته باشند تا قابل بازگشت تشخیص داده شوند.

- مبلغ سفارشاتی که به "آرایکالا" بازگردانده می شوند، پس از ارجاع کالا به انبار "آرایکالا" و تایید عودت کالا با شرایط گفته شده، پس از کسر هزینه ارسال کالا، به طور کامل به حساب یا کارت شما بازگردانده خواهد شد.

- در صورتی که تخفیفاتی از قبیل ارسال رایگان کالا را دریافت کرده باشید، هزینه ارسال از مبلغ سفارش کسر و باقی وجه به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

- "آرایکالا" در یک زمان منطقی و از طریق ایمیل شما را از باز گرداندن مبلغ آگاه خواهد کرد.

- در صورتی که محصول ارسال شده از سوی "آرایکالا" برای شما، آسیب دیده، خراب  یا ناسالم باشد، یا پلمپ آن -درصورت وجود- مخدوش باشد، بنا به تصمیم و حقوق قانونی شما، می تواند تعویض شده و یا مبلغ آن به شما عودت داده شود. در این شرایط هزینه ارسال و بازگشت کالا بر عهده "آرایکالا" است. پس اگر متوجه شدید که یک کالا ناسالم است باید طبق شیوه بازگشت آن را به "آرایکالا" بازگردانید.

- سیاست های "آرایکالا" در خصوص بازگشت کالا و عودت وجوه روی حقوق قانونی شما تاثیری ندارد.

- برای دریافت اطلاعات بیشتر صفحه "تضمین عودت کالا" را مطالعه فرمایید.
 
دسترسی و ورود به سایت "آرایکالا"
- بنا به دلایل فنی و مواردی که خارج از کنترل و دسترس ماست، "آرایکالا" نمی تواند تضمین کند که سایت به طور مستمر و بدون قطعی و اشتباه فعالیت کند. شما نباید در عملکرد صحیح سایت مداخله کنید و نباید امنیت آن را به خطر انداخته، مذاکرات پنهانی انجام دهید و یا آن را هک کنید در غیر این صورت سایت، سیستم کامپیوتری، سرور، و هر دستگاه دیگری که به اینترنت مربوط است قطع می شود.
- شما باید مطمئن شوید که سیستم کامپیوتری شما تمام ویژگی های تکنیکی مربوط و ضروری برای استفاده از سایت را دارد و با سایت سازگار است. شما می دانید که ما نمی توانیم تضمین کنیم (هرچند که در این خصوص بسیار تلاش می کنیم) که مطالب درون سایت عاری از آلودگی، ویروس و یا کد دیگری باشند که دارای ویژگی های مخرب هستند. شما مسئول اجرای شیوه های مناسب و کنترل ویروس ها (آنتی ویروس و دیگر کنترل های امنیتی) جهت ایجاد امنیت الزامات خاص برای امنیت و اعتبار ورودی و خروجی داد ه ها هستید.
- "آرایکالا" می تواند بنا به دلایل فنی و یا اعمال تغییرات در پیکربندی سایت و محصولات، دسترسی به برخی از قسمت ها یا کل سایت را برای کاربرانی خود محدود کند. اگر شما کد شناسایی کاربر، کلمه عبور یا هر اطلاعات دیگر را به عنوان بخشی از شیوه امنیتی انتخاب کردید باید این اطلاعات را محرمانه نگاه دارید و نباید آنها را برای شخص سومی بازگو کنید. اگر ما تشخیص دهیم که شما مفاد این شرایط استفاده را رعایت نکردید، حق داریم کد شناسایی یا کلمه عبور -چه خودتان انتخاب کرده باشید و یا ما به شما داده باشیم- را غیر فعال و از دسترس خارج کنیم.
 
صحت اطلاعات مندرج در "آرایکالا"
- "آرایکالا" تمام تلاش خود را می کند تا اطلاعات نشان داده شده روی سایت صحیح باشند. اما یادداشت ها و دیگر موارد پستی روی سایت موثق نیستند. به جز مواردی که شرایط و ضوابط "آرایکالا" از آن استفاده می کند، "آرایکالا" در مورد صحت، کمال یا به روز بودن موارد دیگر تضمینی ندارد و در برابر خساراتی که از طریق اعتماد به این اطلاعات برای شما یا هر کسی که با این اطلاعات در ارتباط است رخ می دهند نیز مسوول نیست.

- اگر ناهمسان بودن سفارش و مغایرت تنها و تنها به واسطه اختلاف کالا با عکس درج شده آن در سایت باشد، این کالا فابل ارجاع نیست. توجه بفرمایید که عکس محصول تنها برای شناسایی کالا و برای کمک به خریدار است و از آنجا که هر زمان ممکن است کالایی به تصمیم سازنده دارای تغییرات ظاهری تازه شود، تفاوت عکس محصول با خود محصول قابل استناد نبوده و خارج از شمول مغایرت کالاست.
- اگر اطلاعات نادرستی روی سایت پیدا کردید لطفاً به ما اطلاع دهید و ما در صورت توافق به سرعت آن را اصلاح خواهیم کرد.
 
پیوندهای "آرایکالا"
- برای سهولت در انتخاب، جهت ارایه اطلاعات گسترده تر و ایجاد فضایی باز برای سهولت انتخاب شما، "آرایکالا" پیوندها و لینک هایی با دیگر سایت ها برقرار کرده است که شما را قادر سازد تا از طریق این سایت به وب سایت های دیگر نیز دسترسی پیدا کنید. توجه داشته باشید که این سایت های طرف "آرایکالا" و صد البته تحت کنترل "آرایکالا" نیستند مگر اینکه وابستگی آن را ذکر کنیم. زمانی که روی پیوند یا لینک سایت های دیگر کلیک می کنید از کنترل "آرایکالا" خارج می شوید، بنابراین "آرایکالا" مسوولیتی در خصوص داده ها، چگونگی استفاده و مطالب ارائه شده از سوی این دسته از سایت ها به شما ندارد.
- "آرایکالا" مختار است مانع لینک های احتمالی درج شده در سایت های دیگر به موارد و اطلاعات موجود در "آرایکالا" شود. پس تنها با نشانی های تایید شده www.araykala.com و www.araykala.ir به "آرایکالا" متصل شوید و هرگز "صفحه اصلی" سایت و مطالب مندرج در آن را بدون اجازه و هماهنگی با "آرایکالا" کپی نکنید.
 
الزامات، مسوولیت و کلیات قانونی "آرایکالا"
- اگرچه "آرایکالا" امیدوار است که این سایت برای کاربران سودمند باشد. اما هیچ مسوولیتی را در خصوص سایت نمی پذیرد و در مورد مطالب آن هیچ گارانتی و تضمینی نمی دهد و  کلیه مسوولیت های قانونی را از خود سلب می نماید.
- در صورتی که شما یک مصرف کننده هستید نه یک کاربر تجاری، "آرایکالا" مسوولیتی در مورد خسارت های تجاری شما نداشته و تنها مسوول خسارت هایی است که به طور منطقی قابل پیش بینی هستند.
- درصورتی که شما یک کاربر تجاری هستید، "آرایکالا" مسوول هیچ گونه خسارت غیر مستقیم یا مهم، در خصوص سود یا زیان، درآمد یا خسارتی که ناشی از کاربرد شما یا ناتوانی شما در استفاده یا اطلاعات موجود در سایت است نیست.
 - هرگونه مکاتبه رسمی و قانونی باید به آدرس های تایید شده "آرایکالا" درج شده در همین مبحث و یا صفحه تماس با ما باشد.
- درصورتی که هر یک از بخش های این مبحث از لحاظ قانونی غیر قابل اجرا تشخیص داده شود در دیگر بخش های آن بی تاثیر بوده و  دیگر بخش ها و مفاد آنها لازم الاجرا هستند.
- شما و "آرایکالا" توافق دارید که در خصوص استفاده از سایت از قوانین "ایران" پیروی کنید و اگر اختلافی در مورد سایت ایجاد شد آن را به دادگاه های "جمهوری اسلامی ایران" ارجاع دهید، حتا اگر شما ساکن خارج از ایران باشید.
- استفاده از سایت مربوط به مواردی است که در این سند ذکر شده اند. اگر با این شرایط استفاده موافق نیستید استفاده از سایت را سریعا متوقف کنید. با استفاده از این سایت شما نشان می دهید که شرایط استفاده "آرایکالا" را قبول دارید.
- فراهم کردن هر محصول یا خدمتی که شما از طریق سایت آن را سفارش دادید مشروط به شرایط و ضوابط "آرایکالا" است.
- "آرایکالا" حق تغییر شرایط و ضوابط اعلام شده خود را در هر زمان بدون اطلاع قبلی برای خود محفوظ می داد.
- در صورتی که در موردی از موارد اعلام شده و یا دیگر موارد اعلام نشده هرگونه مشکلی با "آرایکالا" دارید و یا اگر پیشنهادی دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

ریسک و مالکیت مشتریان و "آرایکالا"
- مسوولیت کالاهای تحویل داده شده بر عهده شماست این مسوولیت دربرگیرنده محصولاتی که هنگام تحویل آسیب دیدند یا اشتباها تحویل داده شدند نمی باشد.
- "آرایکالا" هیچ مسوولیتی را برای خسارت، خرابی و آسیب محصولات بعد از تحویل نمی پذیرد.
- تملک محصولات سفارش داده شده تنها در صورتی به شما انتقال می یابد که کل مبلغ سفارش طی رسید معتبر از شما دریافت گردد.

 

شرایط جاری بر لوازم آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن در "آرایکالا"

- اطلاعات مربوط به این قبیل کالاها تنها جهت راهنمایی برای مشتریان گرامی است و در صورت مغایرت هیچگونه مسوولیتی را متوجه "آرایکالا" نمی کند. خریداران می بایستی پیش از نهای شدن این دسته سفارشات مشاوره های لازم را کسب و سپس خرید خود را نهایی کنند.

- نظرات کاربران تنها اطلاعات و یا نظر شخصی ایشان است و مسوولیتی برای "آرایکالا" ایجاد نمی کند.

- در صورت عدم آگاهی، اطلاع و یا ناتوانی مشتری از به کار گرفتن صحیح این دسته از محصولات، جبران خسارت وارده از عهده "آرایکالا" خارج بوده و هیچگونه مسوولیتی متوجه این فروشگاه نخواهد بود.

- در صورتی که کالایی از سوی نماینده و یا شرکت سازنده فراخوانی شود، "آرایکالا" تنها مسوولیت بازگرداندن اصل مبلغ کالا را دارد و جبران هزینه های حمل کالا بر عهده "آرایکالا" نیست.

 

 


 

نظرات

  دسته بندی های ویژه

  انتخاب عطر بر اساس جنسیت

  زنانه

  مردانه

  زنانه-مردانه


  انتخاب عطر بر اساس گروه بویایی

  معطر (Aromatic)

  چیپره (Chypre)

  مرکبات (Citrus)

  گُلدار (Floral)

  چرمی (Leather)

  شرقی (Oriental)

  چوبی (Woody)


  انتخاب عطر بر اساس قیمت

  عطر های ارزان

  سبد خرید شما

  سبد خالی است

  شانه برقی اکسس

  آمار

  • تعداد کالا: 453
  • بازدید امروز: 195
  • بازدید دیروز: 3198
  • بازدید کل: 5772323